Rokis suwałki Bez kategorii SPOTKANIE KOLEKCJONERSKIE -Prezentacja zbiorów Suwalskiego Klubu Kolekcjonera, giełda staroci

SPOTKANIE KOLEKCJONERSKIE -Prezentacja zbiorów Suwalskiego Klubu Kolekcjonera, giełda staroci

Czas przeglądu zapomnianych skarbów nadszedł – Suwalski Klub Kolekcjonera zaprasza na swoje kolejne spotkanie, podczas którego odbędzie się prezentacja unikatowych zbiorów klubu oraz giełda staroci. Impreza będzie miała miejsce w Sali zdobycia Suwałk (adres, data i godzina do ustalenia), a oprócz możliwości zobaczenia interesujących eksponatów, uczestnicy będą także mogli nawiązać kontakty z innymi kolekcjonerami.

Suwalski Klub Kolekcjonera to zrzeszenie miłośników rzemiosła, historii i sztuki, które regularnie organizuje spotkania wymiany doświadczeń, prezentacji swoich zbiorów oraz giełd staroci. Jego członkowie kolekcjonują przeróżne przedmioty, od znaczków pocztowych po meble z epoki. Prezentacja zbiorów klubowych będzie okazją do zapoznania się z wyjątkowymi eksponatami zgromadzonymi przez członków.

Giełda staroci to natomiast doskonała okazja dla wszystkich poszukiwaczy niecodziennych i unikatowych przedmiotów. Przestrzeń Suwalskiego Klubu Kolekcjonera zostanie podzielona na stoiska, gdzie uczestnicy będą mogli bezpośrednio oglądać i nabywać interesujące rękodzieła, zabytkowe monety czy starodruki. Ponadto w programie wydarzenia przewidziano również licytacje wybranych przedmiotów.

SPOTKANIE KOLEKCJONERSKIE – Prezentacja zbiorów Suwalskiego Klubu Kolekcjonera, giełda staroci to doskonała okazja dla wszystkich miłośników historii, kolekcjonerów i koneserów sztuki. Celem tego wydarzenia jest zarówno wymiana doświadczeń i pogłębianie wiedzy na temat zbieractwa, jak też promocja wartości historycznych i kulturalnych dziedzictwa regionu. Imprezę wzbogacą dodatkowe atrakcje m.in. warsztaty dla dzieci oraz spotkania dyskusyjne na temat kolekcjonerstwa.

Organizatorzy zapewniają możliwość reklamowania swoich kolekcji podczas imprezy oraz zachęcają do przyniesienia własnych eksponatów na wystawienie lub ewentualną sprzedaż. Aby zgłosić się jako wystawca staroci lub przedmiotów kolekcjonerskiego warto skontaktować się z organizatorami poprzez adres e-mail (adres e-mail) lub telefon (numer telefonu), a także odwiedzić stronę internetową klubu (strona internetowa).

W dniu 15 maja w Suwałkach odbędzie się wyjątkowe wydarzenie związane z kolekcjonerstwem – spotkanie organizowane przez Suwalski Klub Kolekcjonerów. W ramach tego wydarzenia odbędzie się prezentacja zbiorów oraz giełda staroci, która zapewne przypadnie do gustu zarówno kolekcjonerom, jak i miłośnikom antykwariatu czy pasjonatom historii.

Suwalski Klub Kolekcjonera to zrzeszenie miłośników i pasjonatów różnego rodzaju przedmiotów, od znaczków pocztowych poprzez medale, monety, militaria aż po stare fotografie czy ulotki reklamowe. Klub działa od kilku lat ze wszyscy członkowie regularnie biorą udział w spotkaniach, mają na celu wymianę swoich doświadczeń oraz wiedzy związanej z kolekcjonerstwem.

W ramach zapowiedzianego na 15 maja SPOTKANIA KOLEKCJONERSKIEGO uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje unikalne, oryginalne bądź bardzo rzadkie przedmioty ze swoich zbiorów, licznych kategorii: od filatelistyki po numizmatykę i wiele innych kategorii. Każdy będzie mógł poczuć się zarówno nauczycielem, jak i uczniem mając prawdziwą okazję do nauki oraz rozwoju swojego hobby.

Będzie to także znakomita okazja dla wszystkich osób, które czują zafascynowanie rzeczami „z duszą” – odwiedzających giełdę staroci. Każdy miłośnik historii, designu czy kultury znajdzie coś dla siebie spośród licznych stoisk z wystawionymi na sprzedaż bądź wymianę przedmiotami. Na giełdzie będzie można znaleźć liczne skarby, takie jak meble czy porcelana czy inne przedmioty codziennego użytku z tamtej epoki, które teraz rzadko się spotyka.

SPOTKANIE KOLEKCJONERSKIE cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców naszego regionu oraz gości z trójmiasta i innych rejonów Polski. Taka forma klubu kolekcjonerskiego daje wspaniałą możliwość nawiązania kontaktów oraz współpracy pomiędzy różnymi kręgami miłośników antykwariatu a także umożliwia wymianę cennych informacji oraz wsparcia, zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kolekcjonerstwem.

Nie można przegapić tej niepowtarzalnej okazji i wyjątkowego wydarzenia. Spotkanie odbędzie się w dniu 15 maja w Suwałkach, a bilety można nabyć bezpośrednio przed wejściem na giełdę. Zachęcamy wszystkich do spędzenia miłego czasu w towarzystwie innych miłośników przedmiotów z przeszłości. To doskonały sposób, aby poszerzyć swoje zainteresowania, poznać fascynujące historie oraz nawiązać nowe znajomości.

Related Post