Lotnisko Warszawa Modlin ma już 4 lata – jakie połączenia oferuje obecnie?

Dodano: 2016-07-18 Przez: admin


 
Lotnisko Warszawa Modlin swoją działalność rozpoczęło w połowie lipca 2012 roku. Chociaż początkowo miało pewne problemy z prawidłowym działaniem, głównie ze względu na zniszczony pas, to jednak obecnie korzysta z niego około 2,7 miliona osób rocznie. Dokąd można wylecieć z Modlina?
 
Międzynarodowy port lotniczy Warszawa Modlin położony jest w Nowym Dworze Mazowieckim, około 40 kilometrów od Warszawy. Port ma za zadanie obsługiwać część ruchu, który kierowany był dotychczas na Lotnisko Chopina w Warszawie – obecnie korzystają z niego przede wszystkim samoloty tanich linii, ponadto odbywają się tu loty czarterowe oraz towarowe. W związku z tym korzysta z niego wielu klientów lubiących oszczędzać podczas swoich podróży.
 
Aktualnie lotnisko Warszawa Modlin oferuje połączenia operatora Ryanair, którego samoloty docierają do największych i najpopularniejszych miast w Europie. Bardzo wielu pasażerów lotniska Modlin korzysta z tanich lotów do Wielkiej Brytanii, między innymi do Londynu, Manchesteru, Bristolu, Glasgow, Liverpoolu – planowane są także nowe połączenia od jesieni 2016 roku, między innymi do Belfastu, Birmingham, Leeds, Edynburga oraz Newcastle. W tym kierunku można dolecieć też do Dublinu i Shannon. Do wyboru są także połączenia do Brukseli, Paryża, Aten, Korfu i Salonik w Grecji, ponadto do Hiszpanii – Madrytu, Malagi, Barcelony oraz popularnych turystycznych destynacji takich jak Alicante, Palma de Mallorca, Gran Canaria, Fuerteventura, ponadto do Eindhoven, Kolonii, Oslo, Lizbony i Porto, a także do miast włoskich – Rzymu, Mediolanu, Bolonii. Dostępne są również połączenia sezonowe dostępne głównie w okresie wakacyjnym.
 
Dokładne informacje dotyczące odlotów i przylotów można znaleźć na stronie internetowej lotniska Warszawa Modlin. Także można skorzystać z opcji zakupu biletów przez internet. Jeżeli wobec tego szukasz tanich lotów z Warszawy, warto śledzić oferty dla lotniska Warszawa Modlin, skąd można dostać się bez przepłacania do wielu ponad 30 miast zlokalizowanych w Europie.
 
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy

Zobacz również

Powiązane wpisy